Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel

 

 

KIZLYAR

 

Nože značky Kizlyar jsou v současné době nejoblíbenější značkou nejen v celém Rusku ale i jedny z nejoblíbenějších nožů ve světě. Je mnoho lidí, kteří si chtějí koupit SKUTEČNÝ Kizlyar! Milovníky nožů jsou vojáci, myslivci, rybáři, sběratelé, turisté, atd. A není se čemu divit - Kizlyarsky nůž to je etalon kvality a výjimečného designu.

 

Hlavní oblastí činnosti společnosti Kizlyar je výroba chladných zbraní, nožů různých kategorii a suvenýrů - menší formáty originálních výrobků.
Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně v souladu s tradicemi kavkazských mistrů minulých století.

 

 

Společnost nese název podle města Kizlyar v Dagestánské republice, kde i společnost sídlí. Dagestán patří mezi kavkazské republiky Ruské federace. Sousedí s Čečenskem. Republika se geograficky rozprostírá mezi Kaspickým mořem a centrální částí Kavkazu. Od nepaměti je Dagestán známý svým uměním výroby zbraní, které má obzvlášť bohatou historii. Oficiální dokumenty o výrobě zbraní v oblastech Kubáč, Kumuch a Kazaniste sahají do 16. a 17. století.

 

V současné době je společnost Kizlyar považována za jednu z vedoucích společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Výrobní prostory se rozprostírají na ploše více než 3 500 čtverečních metrů a společnost zaměstnává dnes již v nepřetržitém provozu více než 300 zaměstnanců.

 

 

Při výrobě jsou používány nejmodernější technologie v kombinaci s tradiční ruční prací, což umožňuje nabízet spotřebiteli jedinečný produkt a to ať už se jedná o moderní nebo tradiční výrobky.

 

Prvními modely značky Kizlyar byly Scorpion, Tajga a Berkut. Díky své spolehlivosti a agresivnímu designu si získávají mimořádnou oblibu a hlavně zájem u armádních složek, složek speciálního určení - Specnaz a složek činných v trestním řízení. To se psal duben 1995. Díky vysoké poptávce po produkci - v Čečensku probíhá první vojenská kampaň (dnes bychom řekli být ve správnou dobu na správném místě) - se Kizlyar stává pojmem.

 

 

Dnešní sortiment společnosti to je více než 100 základních modelů různých nožů, dýk, kindžalu, šavlí a na objednávku nabízí Kizlyar z výběru téměř 250 modelů a klienti si mohou rovněž najít každý rok nový modelový produkt. Všechny výrobky společnosti jsou certifikovány a jednoznačnou kvalitu potvrzuje množství ocenění získaných po celém světě.

 

Společnost Kizlyar dnes zásobuje více než šest stovek maloobchodních prodejen ve všech oblastech Ruska a produkce se exportuje do zemí: Německo, Austrálie, Spojené státy, Velká Británie, Spojené Arabské Emiráty, Rakousko, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Arménie, Tchaj-wan a samozřejmě Česká a Slovenská republika.

 

Film "Zbraně Kavkazu", který představuje tradiční výrobu společnosti Kizlyar: