Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel

 

 

KIZLYAR SUPREME

 

Nože společnosti Kizlyar Supreme jsou dnes nejoblíbenějšími HI-TECH noži v Ruské federaci. Značka Kizlyar Supreme to je skutečný moderní design v kombinaci s hi tech technologií, která zahrnuje použití nejmodernějších materiálů při výrobě produktových rad.

 

 

Historie společnosti se začíná psát v roce 2009, kdy se poprvé objevuje koncepce značky Kizlyar Supreme. Trvalo dva roky, než se rozvoj značky, přes prototypy a dlouhé a pečlivé testování dostal do bodu: toto je jeden z nejlepších HI TECH nožů ne pouze v Ruské federaci. V roce 2011 začíná plošná expanze značky Kizlyar Supreme.

 

Tým designérů společnosti je poměrně diverzifikovaný, zahrnuje také Australany, Němce, Japonce. Ruské složení týmu je reprezentováno pracovníky největšího ruského výrobce nožů OOO PP Kizlyar, kteří přišli do společnosti Kizlyar Supreme.

 

 

Prvními noži z produkce společnosti Kizlyar Supreme byly v roce 2011 čtyři modely: Amigo X a Z, Santi a Nikki. V roce 2012 přichází tactical série Echelon. Dnešní modelová řada společnosti zahrnuje několik desítek nožů a stále se připravují nové modely. V současnosti tvoří kostru výrobního programu taktická verze nožů ECHELON, které byly testovány iv složkách NATO - v australském a německém vojenském podrozdelení.

 

 

Výrobní série a speciální zkušební produkce se dodávají do různých silových struktur - speciálně síly, armáda a jednotky ministerstva pro mimořádné situace. S některými bojovníci mají zvláštní pouto a jsou prvními, kteří získají nové prototypy pro testování. Doslova nože mučí, aby je pak mohli přivést k dokonalosti.

 

Důležitou součástí práce společnosti Kizlyar Supreme je samozřejmě designérské studio. Tam vznikla i revoluční idea univerzálního ruského montážního systému MOLLE.

 

 

Dnes jsou Nože Kizlyar Supreme známé v Evropě, Austrálii, Africe, USA a zemích SNS.

 

Společnost OOO PP Kizlyar na základě speciální objednávky vyrábí pod značkou "Kizlyar Supreme Limited Edition" sérii taktických nožů Korshun 2, Kondor 3 a Voron 3 ve speciálním military pouzdře MOLLE. Ambiciózní cíl společnosti Kizlyar Supreme se sídlem v Saint Petersburgu: uspokojit poptávku po hi tech nožích v nejvyšší kvalitě pod globální značkou Kizlyar, v níž jsou neodmyslitelné ruské kořeny.