Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel
Maximus SATIN D2

Maximus SATIN D2

Cena: 3498

Počet kusů:

 

Nůž Maximus - jednoznačný nůž s impozantním vzhledem, pevný a spolehlivý nůž pro aktivní způsob života. To je - MAXIMUS.

 

Nůž s výkonnou širokou čepelí s významným posilovacím prvkem - vyjmutím / dolinou téměř po celé délce čepele, plně funkčním ostřím na hřbetu čepele a zkosením v konkávních liniích směrem k ostří.

 

Nože lovecké řady Kizlyar Supreme se liší tvarem čepele, společná je forma rukojeti vyrobena z vysoce odolného materiálu G - 10. Rozložená textura mušle na rukojeti slouží pro lepší uchopení mokrýma nebo mastnými rukama. Použití - kde by se dřevěná rukojeť poškodila.
 
Součástí nože je taktické pouzdro MOLLE. Při navrhování pouzdra se brala v úvahu celá řada požadavků, aby pouzdro splňovalo přísné standardy NATO: nůž nesmí při nošení vydávat v pouzdře jakýkoli zvuk, nůž se vkládá do pochvy jakoukoli stranou, uchycení nože v pouzdře alespoň ve dvou upevňovacích bodech.

 

Pouzdro MOLLE nabízí možnost nošení nože v libovolné poloze - dokonce může být obráceny i směrem nahoru a nůž bude bezpečně sedět v pochvě.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 272 мм
Délka čepele: 143 мм
Tloušťka čepele: 4 мм
Šířka čepele: 31 мм
Geometrie čepele: přímá forma, oboustranné ostří, vyztužení čepele
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: satén pokrytí
Tvrdost: 59-62 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 18 mm
Pouzdro: Molle taktické pouzdro, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně