Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel
Delta ORANGE BLACK TITAN

Delta ORANGE BLACK TITAN

Cena: 3052

Počet kusů:

 

Speciální edice nože Delta BLACK TITANIUM s rukojetí ORANGE  - pro prostředí, kde hrozí ztráta nože - oranžová rukojeť je dostatečně viditelná i při mlze, resp. jiných limitujících podmínkách.

 

Nůž navržen v designu speciálních jednotek Delta Force. Masivní nůž s výrazně vystupujícím plně funkčním ostřím na hřbetu čepele včetně zesilujícího žebra pro efektivní vyplnění úkolů. Tvar čepele činí tento nůž agresivním a velmi atraktivním.

 

Taktické nože série ECHELON mají vždy společnou formu rukojeti, která je designově propracovaná pro maximální ergonomií. Rukojeť vyrobena z materiálu Kraton - polymer, který je známý svou mimořádnou trvanlivostí, odolností a vynikajícími adhezními účinky. Nůž se dodává včetně temliaku - výplet připevněný na rukojeti, který na fotografiích není vyobrazený.

 

Nože řady ECHELON jsou dodávány spolu se systémem pouzder MOLLE. Při navrhování taktických nožů se musí brát v úvahu celá řada striktních požadavků, aby splňovaly přísné standardy armádních složek: nůž nesmí při nošení vydávat v pouzdře jakýkoli zvuk, nůž se vkládá do pochvy jakoukoli stranou, uchycení nože v pouzdře alespoň ve dvou upevňovacích bodech.

 

Pouzdro MOLLE nabízí možnost nošení nože v libovolné poloze - dokonce může být obrácen i směrem nahoru a nůž bude bezpečně sedět v pochvě.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 283 мм
Délka čepele: 150 мм
Tloušťka čepele: 4,8 мм
Šířka čepele: 30 мм
Geometrie čepele: přímá se zesilující žebrem, ozubení
Materiál čepele: ocel AUS-8
Zpracování čepele: satén matné pokrytí
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Kraton
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: taktické pouzdro MOLLE, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně