Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel
Feldjager

Feldjager

Cena: 3498

Počet kusů:

 

Projekt Kurýr - vzniká na základě speciální objednávky Hlavního Centra pro speciální vztahy - kurýrní služba, která se zabývá přepravou mimořádně cenných zásilek, včetně přepravy vysokých obnosů peněz, zbraní, lékařského narkotického zboží a dalších nebezpečných resp. tajných zásilek.

 

Bezpečnost nákladu vždy zajišťuje ozbrojená stráž a extrémně spolehlivé balení, které vylučuje přístup k obsahu.

 

Kurýři - se poprvé objevily v Prusku v roce 1742. Název profese pochází z německého Feldjager, Feld znamená pole a Jäger - střelec. Historie kurýrní služby se v Rusku začíná v roce 1796, kdy se zřídil oficiální Kurýrní sbor.

 

Nůž Kurýr - Feldjager kombinuje výkonnou čepel modelu Maximus o tloušťce téměř 5 mm, který je bestsellerem společnosti Kizlyar Supreme díky své vysoké funkčnosti s rukojetí taktické řady ECHELON, která má vysokou přilnavost, i když je nůž potřísněn kluzkou substancí a která poskytuje možnost rozpoznat přesně polohu nože v ruce i za úplné tmy.

 

Pověření inženýři navrhli na čepeli Serrated ostří, které umožňuje v kritických a nouzových situacích rychle řezat lana, provazy, kabely nebo popruhy a speciální otvory na čepeli a rukojeti, které při použití parakord šňůry z pouzdra MOLLE, umožňují jednoduše použít nůž jako silný oštěp.

 

Nože řady ECHELON jsou dodávány spolu se systémem pouzder MOLLE - přičemž pouzdra od společnosti Kizlyar Supreme jsou považovány za celosvětově nejlepší na trhu taktických nožů. Při navrhování taktických nožů se musí brát v úvahu celá řada striktních požadavků, aby splňovaly přísné standardy armádních složek: nůž nesmí při nošení vydávat v pouzdře jakýkoli zvuk, nůž se vkládá do pochvy jakoukoli stranou, uchycení nože v pouzdře alespoň ve dvou upevňovacích bodech.

 

Pouzdro MOLLE nabízí možnost nošení nože v libovolné poloze - dokonce může být obrácen i směrem nahoru a nůž bude bezpečně sedět v pochvě. Nůž se dodává včetně temliaku - výplet připevněný na rukojeti, který na fotografiích není vyobrazený.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 284 мм
Délka čepele: 152 мм
Tloušťka čepele: 4,75 мм
Šířka čepele: 31 мм
Geometrie čepele: přímá Serrated, oboustranné ostří
Materiál čepele: ocel AUS-8
Zpracování čepele: Černé titan pokrytí
Tvrdost: 57-59 HRC
Materiál rukojeti: Kraton
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: taktické pouzdro MOLLE, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně