Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel
Sensei BLACK TITAN D2

Sensei BLACK TITAN D2

Cena: 3752

Počet kusů:

 

Nůž s "profesorskými" rysy, který vypadá na opasku doslova skvěle. Svou majestátností zaujme bez nejmenších pochybností každého už na první pohled.

Nůž Sensei spojuje krásu tradic zbraní východu s ruskou praktičnosti.


Slovo Sensei to je vyjádření úcty a respektu. Je pojmenováním pro učitele - pro člověka, který Vás dokáže přivést k nejvyššímu stupni poznání.

Funkčně v sobě nůž Sensei spojuje masivní táborový nůž, mačetu a japonský meč Wakizashi.

 

Čepel ve tvaru pravidelného tanto dlouhá 220 mm s maximální tloušťkou 4,6 mm, full-tang konstrukce, doslova se ptá k práci. Vezměte Sensei do ruky - to je pocit spolehlivosti a výkonu.

 

Sensei v BLACK TITANIUM provedení - speciální titanová vrstva se nanáší na čepel takzvanou iont-vakuovou technologií, která zajišťuje dlouhodobou ochranu čepele proti mechanickému poškození jako jsou škrábance, nárazy atd..

 

Taktické nože série ECHELON mají vždy společnou formu rukojeti, která je designově propracovaná pro maximální ergonomií. Rukojeť vyrobena z materiálu Kraton - polymer, který je známý svou mimořádnou trvanlivostí, odolností a vynikajícími adhezními účinky.

 

Pouzdro je vyrobeno z polyamidu s mnohofunkcionální klipsou, která je plně kompatibilní s multifunkčními pouzdry MOLLE. Možnost použití i Clipu PLATFORMA pro variabilní umístění nože.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 355 мм
Délka čepele: 220 мм
Tloušťka čepele: 4,6 мм
Šířka čepele: 29,3 мм
Geometrie čepele: tanto
Materiál čepele: ocel AUS-8
Zpracování čepele: Černené Titanové pokrytí
Tvrdost: 58-59 HRC
Materiál rukojeti: Kraton
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: Kydex + dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně