Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel
Sensei SATIN D2

Sensei SATIN D2

Cena: 3752

Počet kusů:

 

Nůž s "profesorskými" rysy, který vypadá na opasku doslova skvěle. Svou majestátností zaujme bez nejmenších pochybností každého už na první pohled.

 

Pojmenování Sensei proto dostal nůž právem - Sensei to je vyjádření úcty a respektu. Je pojmenováním pro učitele - pro člověka, který Vás dokáže přivést k nejvyššímu stupni poznání.

 

Čepel ve tvaru pravidelného tanto dlouhá 220 mm s maximální tloušťkou 4,6 mm, full-tang konstrukce, doslova se ptá k práci. Vezměte Sensei do ruky - to je pocit spolehlivosti a výkonu.

 

Funkčně v sobě nůž Sensei spojuje tři nože: masivní táborový nůž, mačetu a japonský meč Wakizashi. Nůž Sensei to je symbióza krásy tradic zbraní východu s ruskou praktičnost.

 

Taktické nože série ECHELON mají vždy společnou formu rukojeti, která je designově propracovaná pro maximální ergonomií. Rukojeť vyrobena z materiálu Kraton - polymer, který je známý svou mimořádnou trvanlivostí, odolností a vynikajícími adhezními účinky.

 

Pouzdro je vyrobeno z polyamidu s mnohofunkcionální klipsou, která je plně kompatibilní s multifunkčními pouzdry MOLLE. Možnost použití i Clipu PLATFORMA pro variabilní umístění nože.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 355 мм
Délka čepele: 220 мм
Tloušťka čepele: 4,6 мм
Šířka čepele: 29,3 мм
Geometrie čepele: tanto
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: satén matné pokrytí
Tvrdost: 59-62 HRC
Materiál rukojeti: Kraton
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: Kydex + dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně