Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel
Whisper  D2 BT Red

Whisper D2 BT Red

Cena: 2769

Počet kusů:

 

Whisper D2 Black Titanium Red - nůž s čepelí v podobě japonského tanto a s plnokrevným japonským samurajským charakterem, ocel D2. Kombinace jednoduchosti, krásy a praktičnosti.

 

Hladké křivky čepele v kombinaci se zajímavou rukojetí s výrazným vzorem vyvolávají myšlenky na meč katana. Prostě jen ověřené a asketické linie.

 

Dlouhé rovné zkosení čepele směrem k ostří nabízí vynikající kontrolu nad nožem s mimořádnou kvalitu řezu. Krásné 3D textury na rukojeti z materiálu G10 jsou doslova úchvatné. Japonský design je propracovaný do nejmenších detailů, takže na klipu nože najdete rafinovaně umístěn květ sakury.

 

Černý povlak titanu je nanesen technologií iontové vakuové depozice ve speciální komoře, kde se následně zahřeje na vysokou teplotu. Tím se zajišťuje dlouhodobá ochrana nože od mechanického poškození, jako jsou škrábance, nárazy a jiné. Titanová vrstva je považována za nejspolehlivější technologii jak ochránit nerezovou ocel a je aplikována na drahé segmenty nožířské produkce.

 

Na zhotovení rukojeti je použit vysoce odolný materiál G10, termoset na bázi skleněných vláken, které jsou spojovány epoxidovo- kaučukovou směsí pod vysokým tlakem. G10 - nebo "džiten" má vysoce stabilní fyzikální vlastnosti, neabsorbuje vlhkost a vydrží velmi vysoké rázové zatížení.
Certifikát nože najdete zde.
 
Charakteristika nože
Celková délka: 208 мм
Délka čepele: 96 мм
Tloušťka čepele: 3,2 мм
Šířka čepele: 23 мм
Geometrie čepele: forma tanto
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: černé titan pokrytí
Tvrdost: 59-62 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 15 mm
Pouzdro: Neobsahuje
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně