Neprodáváme pouze nože ...  nabízíme umění.

 

0
Košík
Uživatel
Aggressor SATIN D2

Aggressor SATIN D2

Cena: 3498

Počet kusů:

 

Nůž taktické série ECHELON, zaměřený na využití u speciálních jednotek. Vynikající nůž pro bezpečnostní složky, záchranáře a uživatele pracující v obzvlášť těžkých podmínkách.

 

Konstrukce čepele - tvar tanto, oboustranné ostří - falešné ostří na hřbetu čepele. Čepel má vynikající penetrační účinek a díky geometrii tanto i mimořádně účinné sekací vlastnosti.

 

Rukojeť vyrobena z materiálu Kraton - polymer, který je známý svou mimořádnou trvanlivostí, odolností a vynikajícími adhezními účinky. Rukojeť má propracovaný design, aby v každém případě ideálne seděla v ruce při uchopení i taktickými rukavicemi. Nůž se dodává včetně temliaku - výplet připevněný na rukojeti, který na fotografiích není vyobrazený.

 

Nože řady ECHELON jsou dodávány spolu se systémem pouzder MOLLE. Při navrhování taktických nožů se musí brát v úvahu celá řada striktních požadavků, aby splňovaly přísné standardy armádních složek: nůž nesmí při nošení vydávat v pouzdře jakýkoli zvuk, nůž se vkládá do pochvy jakoukoli stranou, uchycení nože v pouzdře alespoň ve dvou upevňovacích bodech.

 

Pouzdro MOLLE nabízí možnost nošení nože v libovolné poloze - dokonce může být obrácen i směrem nahoru a nůž bude bezpečně sedět v pochvě.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 283 мм
Délka čepele: 150 мм
Tloušťka čepele: 4,7 мм
Šířka čepele: 30 мм
Geometrie čepele: Tanto, oboustranné ostří, ozubení na hřbetu
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: Satén pokrytí
Tvrdost: 59-62 HRC
Materiál rukojeti: Kraton
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: taktické pouzdro MOLLE, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně