close
loading

 

Partnerský program - Kizlyar PARTNER

 
Speciální CENY

Pro lovecké sdružení, rybářské sdružení, vojenské složky, policejní složky, kluby bojových umění, kluby vojenské historie a různé zájmové sdružení nabízíme speciální slevy a možnost označení nožů, resp. pouzder vlastním logem přímo u výrobce.

 
Velkoobchod

Společnostem, jejichž pracovníci potřebují k výkonu pracovní činnosti nože - zpracovatelské závody, masokombináty, hotelové a restaurační zařízení, lesnické společnosti, atd., nabízíme individuální cenový program.

 
Vlastní NÁVRH NOŽE

Navrhli jste si vlastní nůž a uvažujete nad jeho zhotovením? Pomůžeme Vám splnit si svůj sen a přenést ho do reality v podobě jedinečného autorského exempláře vyrobeného na závodě Kizlyar. V rámci individuální zakázky může být nůž zdobený drahými kovy - zlato, stříbro, drahokamy nebo polodrahokamy a vzácnými druhy dřeva.

 
Zapůjčení nože / nožů

Pokud potřebujete zapůjčit nůž - několik nožů, včetně šavle - šaška, kindžal na určitou příležitost nebo společenskou událost, kontaktujte nás. Nože zapůjčujeme pro prezentační účely a podobné aktivity, kde nedochází k zatížení nože, které zanechává na noži viditelné znaky opotřebení.

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com