close
loading
Amigo X SATIN CPM S35VN

Amigo X SATIN CPM S35VN

Cena: 5698
Počet kusů: 

Amigo X SATIN CPM S35VN

Limitovaná série Amigo X v prémiových materiálech: čepel mimořádně ostrá prášková ocel CPM S35VN a rukojeť vyrobená z karbonu.

 

Prášková ocel CPM S35VN je uznávána jako jedna z nejlepších nožířských ocelí současnosti a používá se pouze na prémiových nožích. CPM S35VN se vyznačuje velmi vysokou odolností proti opotřebení a pevností, nepodléhá korozi a také po kalení na 60-62 HRC se nůž perfektně brousí.
 

Ocel CPM S35VN poskytuje vynikající řez.


A třešničkou na dortu je karbonová rukojeť – rovněž prémiový kompozitní materiál vyrobený z uhlíkových vláken – lehký, odolný a vypadá skvěle. Přelivy rukojeti, které jsou charakteristické pro uhlíková vlákna, jistě oceníte při dopadu světla. Ve světě nožů se karbon používá jen ve špičkovém segmentu, často na zakázkové nože nebo malovýrobu.

 

 

Když inženýři společnosti Kizlyar Supreme navrhovali tyto nože, brali v úvahu nejdůležitější faktory pro nůž na krku: bezpečnost, užitkovost, rychlost vytažení z pouzdra, velikost a hmotnost, vysoce kvalitní materiály a design pro zaujetí pozornosti.

 

Věříme, že nůž na krk by měl vždy rychle a v pravou chvíli přijít na pomoc svému majiteli v jakékoli situaci - ať už je to obranný úder, nouzové řezání bezpečnostních pásů při nehodě nebo jednoduchá každodenní operace, jako je například čištění jablka nebo otevření obálky.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 133 мм
Délka čepele: 69 мм
Tloušťka čepele:
2,85 мм
Šířka čepele: 32 мм
Geometrie čepele: Full tang s výrazným zkosením čepele od hřbetu k ostří
Materiál čepele: ocel
CPM S35VN
Zpracování čepele: satin pokrytí
Tvrdost:
60±1 HRC
Materiál rukojeti: Karbon
Tloušťka rukojeti: 12 mm
Pouzdro: Bezpečnostní pouzdro z materiálu G10, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com