close
loading
Maximus SLEIPNER TW

Maximus SLEIPNER TW

Cena: 3590
Počet kusů: 

Maximus SLEIPNER TW

Nůž Maximus Sleipner - to nejlepší od Kizlyar Supreme - Maximus v superior oceli Sleipner, od švédského výrobce Böhler-Uddeholm.

 

Čepel z oceli, která ve své třídě prakticky nemá konkurenci - mimořádná odolnost vůči mechanické zátěži a opotřebení, což v praxi znamená, že ostří čepele o tvrdosti 61-62 HRC vydrží maximální zátěž při minimálním opotřebení. Pokrytí čepele TW - Tactical Wash.

 

Nůž Maximus - jednoznačný nůž s impozantním vzhledem, pevný a spolehlivý nůž pro aktivní způsob života. To je - MAXIMUS.

 

Nůž s výkonnou širokou čepelí s významným posilovacím prvkem - vyjmutím / dolinou téměř po celé délce čepele, plně funkčním ostřím na hřbetu čepele a zkosením v konkávních liniích směrem k ostří.

 

Nože lovecké řady Kizlyar Supreme se liší tvarem čepele, společná je forma rukojeti vyrobena z vysoce odolného materiálu G - 10. Rozložená textura mušle na rukojeti slouží pro lepší uchopení mokrýma nebo mastnými rukama. Použití - kde by se dřevěná rukojeť poškodila.
 
Součástí nože je taktické pouzdro MOLLE. Při navrhování pouzdra se brala v úvahu celá řada požadavků, aby pouzdro splňovalo přísné standardy NATO: nůž nesmí při nošení vydávat v pouzdře jakýkoli zvuk, nůž se vkládá do pochvy jakoukoli stranou, uchycení nože v pouzdře alespoň ve dvou upevňovacích bodech.

 

Pouzdro MOLLE nabízí možnost nošení nože v libovolné poloze - dokonce může být obráceny i směrem nahoru a nůž bude bezpečně sedět v pochvě.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 272 мм
Délka čepele: 143 мм
Tloušťka čepele: 4 мм
Šířka čepele: 31 мм
Geometrie čepele: přímá forma, oboustranné ostří, vyztužení čepele
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: pokrytí Tactical Wash TW
Tvrdost: 59-62 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 18 mm
Pouzdro: Molle taktické pouzdro, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com