close
loading
Savage SLEIPNER

Savage SLEIPNER

Cena: 3304
Počet kusů: 

Savage SLEIPNER

Nůž Savage Sleipner - to nejlepší od Kizlyar Supreme - Savage v superior oceli Sleipner, od švédského výrobce Böhler-Uddeholm.

 

Čepel z oceli, která ve své třídě prakticky nemá konkurenci - mimořádná odolnost vůči mechanické zátěži a opotřebení, což v praxi znamená, že ostří čepele o tvrdosti 61-62 HRC vydrží maximální zátěž při minimálním opotřebení.

 

Krutý a surový nůž Savage je designově propracovaný nůž, který v sobě spojuje vlastnosti čepele Kukri s vynikající ruskou funkčností. Kukri dostalo přímější linie - forma Kukri čepele se skvěle projevuje při pohybu řezu směrem k sobě. Díky přímým liniím a dostatečně vysokému zkosení čepele směrem k ostří se nůž Savage spolehlivě zakousne a snadno proniká do zpracovaného materiálu i při přímých řezech nebo bodných úderech.

 

Nůž Savage - Kukri s praktickým ruským charakterem, je určen pro širokou škálu úkolů - je dostatečně univerzální s vynikajícím vyvážením.

 

Design rukojeti je navržen pro možnost maximálního řízení pohybu nože s důrazem na přesnost, čemuž napomáhají i vyjmutí na rukojeti.

 

Pouzdro je vyrobeno z materiálu Kydex, který má vysokou mechanickou odolnost a je ohnivzdorný. Pouzdro je opatřeno variabilní klipsou, která umožňuje upevnění nože na opasku v různých polohách pro maximální pohodlí.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 260 мм
Délka čepele: 132 мм
Tloušťka čepele: 3,92 мм
Šířka čepele: 31 мм
Geometrie čepele: Kukri
Materiál čepele: ocel Sleipner Bohler
Zpracování čepele: Stone wash
Tvrdost: 61-62 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 18,2 mm
Pouzdro: Kydex, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

RUSKÝ DŮM
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com