close
loading
Aggressor Training S BH HR

Aggressor Training S BH HR

Cena: 880
Počet kusů: 

Aggressor Training S BH HR

Tréninkové nože Kizlyar Supreme jsou výsledkem společné práce s odborníky na přípravu vojáků speciálních složek a největší sítě škol nožové obrany v Ruské federaci Tolpar.

 

Při práci s nožem je obzvláště důležité natrénovat správný pohyb s vysokou přesností a maximální rychlostí v čase nebezpečí a dovést ho až k automatickým pohybem a reakcím, což umožňuje rychle a spolehlivě reagovat na hrozby.

 

Podle vyjádření předních odborníků připravujících bojovníky do extrémních situací, je na tomto místě velmi důležitý psychologicky aspekt - pokud se bojovník učil a trénoval návyky na gumových nebo plastových čepelích, a když se objevil před ním nepřítel s nožem, který má kovovou čepel, tak u bojovníka vzniká strach a neschopnost boje v důsledku nedostatku odborné přípravy psychické a fyzické práce s nožem.

 

Všechny tréninkové nože Kizlyar Supreme jsou proto vyrobeny z kovu a mají zaoblené hrany a hroty na povrchu pro bezpečné použití na trénincích. Je samozřejmé, že hmotnost, pružnost a pocit z plastu, z pryže nebo z dřevěných nožů je naprosto odlišný od tréninkových nožů vyrobených z kovu, které mají v podstatě identické vlastnosti v porovnání s reálnými bojovými modely.

 

Tréninkové nože Kizlyar Supreme se dodávají bez taktického pouzdra MOLLE. Pouzdro si je možné zakoupit dodatečně a to ve standardním provedení Black nebo Camo (kamufláž) - Pouzdro MOLLE Kizlyar Supreme, nebo k přenosu nože můžete použít Pouzdro L Kizlyar Supreme.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 277 мм
Délka čepele: 143 мм
Tloušťka čepele: 3,6 мм
Šířka čepele: 30 мм
Geometrie čepele: Tanto
Materiál čepele: ocel 40Cr13
Zpracování čepele: SATIN pokrytí
Tvrdost: 45 HRC
Materiál rukojeti: Kraton
Tloušťka rukojeti: 19,5 mm
Pouzdro: Neobsahuje, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com