close
loading
Bastardo Sleipner

Bastardo Sleipner

Cena: 4855
Počet kusů: 

Bastardo Sleipner

Bastardo - divoké spojení síly, brutality a charismatu. Název nože ze španělštiny - drzý nebo darebák a při pohledu na jeho odvážnou čepel je okamžitě jasné, o co jde.

 

Bastardo je jeden z největších nožů v typové řadě Kizlyar Supreme. Jeho délka je 310 mm, z toho 215 mm připadá na čepel. Nůž je vyvážený směrem k čepeli, což zaručuje vynikající sekací vlastnosti, takže celkem pohodlně zamění i sekeru.

 

Čepel nože Bastardo je vyrobena ze švédské oceli Sleipner z továrny Uddeholm. Ocel Sleipner je známá svou vysokou houževnatostí a odolností proti opotřebení. Při pracovní tvrdosti kolem 61-62 HRC si nůž zachovává vysokou pevnost a nebojí se nárazových zatížení. Full-tang konstrukce, tloušťka čepele 6 mm hovoří o kolosální síle nože.

 

Masivní rukojeť z materiálu G10 - kompozit, vysokotlaký laminát ze skleněných vláken s žebrovým drážkováním je velmi pohodlný a mimořádně odolný, což oceníte zejména při silových pracích a rovněž v polní kuchyni.

 

Pouzdro nože Bastardo je vyrobeno z hrubé naturální kůže. Na pouzdru je umístěn kožený řemínek - toto není pouze dekorace - je to upevňovací očko pro brusku nebo křesadlo.

 

Pokud hledáte spolehlivého přítele na výlety do terénu, na cesty a náročné túry a netolerujete kompromisy, tak nůž Bastardo bude blízký vaší duši.

Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože

Celková délka: 350 mm
Délka čepele: 215 mm
Tloušťka čepele: 5,8 
±1 mm
Šířka čepele: 41 mm
Materiál čepele: ocel Sleipner 
Uddeholm
Zpracování čepele: Satin STONE WASH
Tvrdost: 61 
±1 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 22 mm
Pouzdro: Přírodní kůže
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com