Bloke X D2 SW
Bloke X D2 SW
BLOKE Kizlyar Supreme - absolutní špička v liniové řadě zavíracích nožů v celosvětovém měřítku - maximální technické vybavení, elitní materiály a prémiový design.
Jednoznačně chlapský nůž - masivní rozměry, rychlá a silná čepel, ocel D2. Bloke - to je reálný svalnatý a statný nůž, který se vyrovná s širokým rozsahem úkolů.
Bloke má extrémně propracovanou, komfortní ergonomickou rukojeť, která je vybavena peřejemi, kterým byla dodána zvláštní drsnost, což spolu s objemnou gardou velmi výrazně snižuje riziko vyklouznutí nože i ve vlhké ruce. Taková konstrukce stejně zlepšuje kontrolu čepele, tak důležitou při práci s malými objekty, kde se vyžaduje přesnost.
Nůž Bloke má navíc výrazné zesílenou konstrukci skeletu s významně posíleným lineárním zámkem a čepel o tloušťce téměř 4 mm.
Nadpis na čepeli Caged Bearings znamená, že nůž je vybaven klastrovými kuličkovými ložisky, což v praxi znamená, že se Bloke stal rychlým nožem - k vyskočení čepele dojde doslova v okamžiku již při prudkém pohybu rukou. Kazetové ložiska jsou běžně používané u nožů nejvyšší cenové třídy.
Certifikát nože naleznete zde.
Charakteristika nože
Celková délka: 220 мм
Délka čepele: 95 мм
Tloušťka čepele: 3,9 мм
Šířka čepele: 36 мм
Geometrie čepele: Přímé linie
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: STONE WASH pokrytí
Tvrdost: 60-62 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 15 mm
Pouzdro: Neobsahuje
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně
SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY













Kontakt
KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR
Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6
Tel. : (+420) 774 857 161
E-mail: info@kizlyarsupreme.cz