close
loading
Bloke X N690 SW

Bloke X N690 SW

Cena: 2890
Počet kusů: 

Bloke X N690 SW

BLOKE Kizlyar Supremez prémiové rakouské oceli Böhler N690 - má vynikající odolností proti silovému zatížení, vyznačuje se stabilními řeznými vlastnostmi a vysokou odolností proti korozi, kalení na tvrdost 60 - 62 HRC.

 

Typová serie Bloke - to jsou jednoznačně chlapské nože - masivní rozměry, rychlá a silná čepel, která se vyrovná s širokým rozsahem úkolů - absolutní špička v liniové řadě zavíracích nožů v celosvětovém měřítku - maximální technické vybavení, elitní materiály a prémiový design.

 

Nůž Bloke je reálný svalnatý a statný nůž, který má navíc výrazné zesílenou konstrukci skeletu s významně posíleným lineárním zámkem a čepel o tloušťce téměř 4 mm.

 

Bloke X a Z se liší tvarem čepele, verze X mě klasickou čepel v přímých liniích, verze Z má agresivnější čepel kopinatého tvaru s oboustranným vyjmutím / dolinou.

Bloke má extrémně propracovanou, komfortní ergonomickou rukojeť, která je vybavena peřejemi, kterým byla dodána zvláštní drsnost, což spolu s objemnou gardou velmi výrazně snižuje riziko vyklouznutí nože i ve vlhkých rukou. Taková konstrukce stejně zlepšuje kontrolu čepele, tak důležitou při práci s malými objekty, kde se vyžaduje přesnost.

 

Nadpis na čepeli Caged Bearings znamená, že nůž je vybaven klastrovými kuličkovými ložisky, což v praxi znamená, že se Bloke stal rychlým nožem - k vyskočení čepele dojde doslova v okamžiku již při prudkém pohybu rukou. Kazetové ložiska jsou běžně používané u nožů nejvyšší cenové třídy.

 

Doporučujeme, aby majitel zvládl techniku ​​okamžitého otevření nože - pomocí ukazováčku zatlačte na gardu a okamžitým pohybem do strany vystřelíte čepel, která je v okamžiku fixována západkou linelock.

 

Pro zvýšené pohodlí je nůž opatřen pružnou sponou na konci rukojeti, aby se snadno nosil v kapse nebo na opasku. K dispozici je také možnost volby využití otvoru v rukojeti, kde se natahuje šňůra na ruku.

 

Na zhotovení rukojeti je použit vysoce odolný materiál G10, termoset na bázi skleněných vláken, které jsou spojovány epoxidovo- kaučukovou směsí pod vysokým tlakem. G10 - nebo "džiten" má vysoce stabilní fyzikální vlastnosti, neabsorbuje vlhkost a vydrží velmi vysoké rázové zatížení.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 220 мм
Délka čepele: 95 мм
Tloušťka čepele: 3,9 мм
Šířka čepele: 36 мм
Geometrie čepele: Přímé linie
Materiál čepele: ocel
Böhler-Uddeholm N690
Zpracování čepele: STONE WASH pokrytí
Tvrdost:
61 ±1 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 15 mm
Pouzdro: Neobsahuje
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com