close
loading
Bloke Z D2 TW

Bloke Z D2 TW

Cena: 2597
Počet kusů: 

Bloke Z D2 TW

BLOKE Kizlyar Supreme - absolutní špička v liniové řadě zavíracích nožů v celosvětovém měřítku - maximální technické vybavení, elitní materiály a prémiový design.

 

Jednoznačně chlapský nůž - masivní rozměry, rychlá a silná čepel, ocel D2. Bloke Z - to je reálný svalnatý a statný nůž, který se vyrovná s širokým rozsahem úkolů.

 

Bloke má extrémně propracovanou, komfortní ergonomickou rukojeť, která je vybavena peřejemi, kterým byla dodána zvláštní drsnost, což spolu s objemnou gardou velmi výrazně snižuje riziko vyklouznutí nože i ve vlhké ruce. Taková konstrukce stejně zlepšuje kontrolu čepele, tak důležitou při práci s malými objekty, kde se vyžaduje přesnost.

 

Nůž Bloke má navíc výrazné zesílenou konstrukci skeletu s významně posíleným lineárním zámkem a čepel o tloušťce téměř 4 mm.

 

Nadpis na čepeli Caged Bearings znamená, že nůž je vybaven klastrovými kuličkovými ložisky, což v praxi znamená, že se Bloke stal rychlým nožem - k vyskočení čepele dojde doslova v okamžiku již při prudkém pohybu rukou. Kazetové ložiska jsou běžně používané u nožů nejvyšší cenové třídy.

 

Povlak titanu GREY STONE WASH je nanesen technologií iontové vakuové depozice ve speciální komoře, kde se následně zahřeje na vysokou teplotu. Tím se zajišťuje dlouhodobá ochrana nože od mechanického poškození, jako jsou škrábance, nárazy a jiné. Titanová vrstva je považována za nejspolehlivější technologii jak ochránit nerezovou ocel a je aplikována na drahé segmenty nožířské produkce.
Certifikát nože naleznete zde.
 
Charakteristika nože
Celková délka: 220 мм
Délka čepele: 95 мм
Tloušťka čepele: 3,9 мм
Šířka čepele: 36 мм
Geometrie čepele: Komplexní tvar, dolina / vyjmutí, zaoblený hřbet
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: GREY TACTICAL WASH TITAN pokrytí
Tvrdost: 60-62 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 15 mm
Pouzdro: Neobsahuje
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com