close
loading
Brusný kámen Kizlyar

Brusný kámen Kizlyar

Cena: 1193
Počet kusů: 

Brusný kámen Kizlyar

Oboustranný brusný kámen KIZLYAR TOP KVALITY určený pro přesné a efektivní broušení nožů. Dva druhy zrnitosti v jednom setu umožňují profesionálně brousit nože – mimořádně přesně, jednoduše a rovnoměrně po celé délce čepele.

 

Brusný kámen se zrnitostí 240 pomůže obnovit standardní ostrost i velmi tupým nožům, jako i opravit mikroškrabance nebo mikrotrhliny způsobené častým používáním nože.

 

Brusný kámen se zrnitostí 1000 poslouží k vyhlazení ostří – aby byla čepel ostřejší a tedy při krájení ještě přesnější. Správně nabroušené nože pomocí této zrnitosti by neměly trhat vlákna masa, ovoce a zeleniny.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:
Brusný kámen ponořte cca na 5 minut do vody a poté kámen položte na stabilní vodorovnou plochu. V závislosti na stupni zatupení čepele použijte první hrubý kámen (zrnitost 240), nebo druhý jemný kámen (zrnitost 1000).


Čepel nože držte pod úhlem mezi 10° a 30° k hornímu povrchu bloku. Pevně přitlačte řeznou hranu čepele k povrchu kamene a ostřete plynulými pohyby, vyhýbejte se nadměrné síle. Opakujte na druhé straně čepele. Pro jemné ostření použijte menší sílu.


UPOZORNĚNÍ: Pro broušení používejte vždy celý povrch kamene, aby nevznikaly na povrchu nerovnosti! Po nabroušení očistěte povrch kamene měkkým kartáčem.

 

 

Charakteristika
Brusný materiál:
Elektrokorund
Rozměry: 180 mm x 58 mm x 28 mm
Výrobce: Kizlyar

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com