close
loading
Cerber

Cerber

Cena: 3684
Počet kusů: 

Cerber

Cerber - v latině Cerberus, v řecké mytologii mnohohlavý pes, který je ochráncem finální instance - světa živých před světem mrtvých.

 

Cerberus je v samotné podstatě starý sparťanský nůž Xiphos, který široce používali starý Řekové, a který dovedli do dokonalosti na boj zblízka právě elitní vojska Sparty během takzvaných řecko Perských válek.

 

Cerberus to je bez nejmenších pochybností osvědčený univerzální voják, který má jedinou misi - být nepřemožitelným ochráncem.

 

Cerber je definován jako univerzální vojenský nůž se širokou škálou aplikací, který byl vyvinut na základě požadavků na plošné přezbrojení tkz. motostřelecký vojsk.

 

Cerberus je nůž s mimořádnými penetračními schopnostmi, které zajišťuje právě tkz. lupenitý tvar čepele typu full tang s oboustranným ostřím. Vystupující žebro tuhosti na obou stranách dává noži mimořádnou pevnost. Ergonomická rukojeť je vyrobena z adhezivního a odolného materiálu Elastron G.

 

Tento nůž je zařazen do kategorie chladné zbraně. Nože společnosti Kizlyar, které jsou zařazeny do kategorie chladné zbraně mají vždy na hřbetu čepelí vyražené své vlastní identifikační číslo.
Certifikát nože naleznete zde.

Charakteristika nože
Celková délka: 310 mm
Délka čepele: 185 mm
Tloušťka čepele: 5 mm
Šířka čepele: 32 mm
Materiál čepele: ocel 65Х13 nebe import analog
Zpracování čepele: stonewash mat
Tvrdost: 57-59 HRC
Materiál rukojeti: Elastron G
Pouzdro: Přírodní kůže, ABS polymer výztuha
Poznámka: Patří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com