close
loading
Delta N690 TW OLIVA

Delta N690 TW OLIVA

Cena: 3998
Počet kusů: 

Delta N690 TW OLIVA

Delta Force knife z prémiové rakouské oceli Böhler N690 - má vynikající odolností proti silovému zatížení, vyznačuje se stabilními řeznými vlastnostmi a vysokou odolností proti korozi, kalení na tvrdost 61 HRC. ULTRA odolné TACTICAL STONE WASH pokrytí čepele.

 

Masivní nůž, s oboustranným plně funkčním ostřím a zesilujícím žebrem pro efektivní vyplnění úkolů. Tvar čepele dělá tento nůž agresivním a velmi atraktivním.

 

Taktické nože série ECHELON mají vždy společnou formu rukojeti, která je designově propracovaná pro maximální ergonomií. Rukojeť vyrobena z materiálu G10 - výjimečností tohoto kompozitu je jeho obrovská pevnost, odolnost vůči oděru, jakož i odolnost vůči vlhkosti a teplotě. Promyšlené 3D zpracování zajišťuje pohodlný úchop a dlaň neklouže ani na mokrém povrchu.

 

Nože řady ECHELON jsou dodávány spolu se systémem pouzder MOLLE. Při navrhování taktických nožů se musí brát v úvahu celá řada striktních požadavků, aby splňovaly přísné standardy armádních složek: nůž nesmí při nošení vydávat v pouzdře jakýkoli zvuk, nůž se vkládá do pochvy jakoukoli stranou, uchycení nože v pouzdře alespoň ve dvou upevňovacích bodech.

 

Pouzdro MOLLE nabízí možnost nošení nože v libovolné poloze - dokonce může být obrácen i směrem nahoru a nůž bude bezpečně sedět v pochvě.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 283 мм
Délka čepele: 150 мм
Tloušťka čepele: 4,8 мм
Šířka čepele: 30 мм
Geometrie čepele: přímá se zesilujícím žebrem, ozubení
Materiál čepele: ocel N690
Zpracování čepele: TACTICAL WASH pokrytí
Tvrdost: 60
±1 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: taktické pouzdro MOLLE, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbrane

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com