close
loading
Den Pobedy

Den Pobedy

Cena: 2809
Počet kusů: 

Den Pobedy

Nůž Den Pobedy - nůž Den Vítězství. Dárkový nůž, který byl vyhotoven k 65. výročí Vítězství ve Velké vlastenecké válce. Nůž se standardně těší vysoké oblibě a k 70. výročí pouzdro dostalo neodmyslitelnou Georgievsku stužku Vítězství.

 

Georgievská stužka je součástí nejvyšších vojenských vyznamenání - vyznamenání Řád svatého Jiří, Georgievský kříž a Georgievská medaile.

 

Nůž Den Pobedy se striktně drží charakteristik válečné ikony - Nože rozvědčíků NR40, kterou v portfoliu společnosti Melita-K představuje nůž SMERSH 5. Nůž je vyroben za použití unikátní technologie tvarování za studena - na čepeli vznikají vystupující obrazy a nápisy basreliéfneho typu. Efekt takzvaného konvexního reliéfu není možné dosáhnout při klasické výrobě čepele.

 

Na čepeli je vyobrazeno: Vyznamenání - Řád Vlastenecké války, na druhé straně nápis, v překladu: Naše věc je správná, my jsme vyhráli. Po obou stranách je vyobrazena vavřínová ratolest jako symbol Vítězství.

 

Nůž je vyroben patentovanou technologií společnosti MELITA-K - Patent № RU 2041005; RU 2195382; WO 01/060537, kde ocel 70Х16МФС je válcovaná za studena, čímž se vytvoří řezná část čepele, na kterou nemají vliv tkz. změny v oceli vyvolané teplem při broušení.

 

Čepel potažená antireflexní black vrstvou. Na hřbetu čepele ozubení pro přesnou manipulaci. Pouzdro z hrubé naturální kůže, zevnitř vyztužené ABS polymer výztuhou.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 259 мм
Délka čepele: 149 мм
Tloušťka čepele: 2,4 мм
Šířka čepele: 27 мм
Geometrie čepele: komplexní tvar
Materiál čepele: ocel 70Х16МФС
Zpracování čepele: antireflex BLACKCHROME
Tvrdost: čepel:  57-62 HRC
Materiál rukojeti: buk
Tloušťka rukojeti: 22 mm
Pouzdro: Přírodní kůže, výztuha ABS polymer
Hmotnost bez pouzdra: 130 g
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com