close
loading
Impuls

Impuls

Cena: 1024
Počet kusů: 

Impuls

Impuls je základním vrhacím nožem, který vysvětluje samotný princip házení na své čepeli - v podobě vzorce: P = mv - Impuls v překladu z ruštiny znamená hybnost, kde m - hmotnost, v - rychlost.

 

Vrhací nůž Impuls navrhl petrohradský instruktor Denis Golovkyn v první řadě pro soutěžní házení. Nůž je propracovaný do detailů - s jediným účelem: maximalizovat ovládání nože.

 

Impuls, díky své hmotnosti a tvaru (největší a nejtěžší z typové řady Kizlyar Supreme) se výborně stabilizuje při letu a z tohoto důvodu zajišťuje vysokou přesnost a to i při vysokých vzdálenostech. Nůž se doporučuje na tkz. přímé házení - bez točení nože.

 

Při házení můžete držet nůž v libovolné pozici - za rukojeť nebo čepel, což zabezpečuje umístění těžiště, které se nachází v čepeli nože.

 

Všechny vrhací nože Kizlyar Supreme patří k tkz. masivním vrhacím nožům, které jsou konstruovány ve smyslu požadavků Federace UNIFIGHT.

 

Pro zvládnutí praktiky házení je nezbytné mít alespoň dva, resp. tři vrhací nože. V případě pouze jednoho nože, většinu času tréninku strávíte chozením za nožem k terči a nevyvine se tak správný automatický návyk pohybu rukou.

 

Pro pohodlné a bezpečné přenášení a uskladnění nože / nožů se používá Pouzdro L Kizlyar se speciální vrstvou, která zvyšuje pevnost pouzdra a zabraňuje roztržení pouzdra.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 270 мм
Tloušťka čepele: 5,9 мм
Šířka čepele: 42 мм
Váha: 370 g
Materiál čepele: ocel 420
Zpracování čepele: SATIN pokrytí
Pouzdro: Neobsahuje, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com