close
loading
Intruder SATIN D2

Intruder SATIN D2

Cena: 3498
Počet kusů: 

Intruder Satin D2

Název nože mluví sám za sebe - přinést rozruch a zároveň respekt. Intruder v sobě kombinuje agresivní design a zároveň půvab a grácii. Další linie taktické série ECHELON.

 

Na vývoji nože Intruder se výrazně podíleli pánové A.A. Mák (autor knih o armádních nožích a chladných zbraních působící ve výzkumné sféře nožířského průmyslu) a D.E. Samsonenko (expert v oblasti nožů, podplukovník ministerstva vnitra) - proto na čepeli nože najdete jejich podpisy.

 

Skutečně nádherný nůž, který splňuje všechny charakteristiky chladné zbraně a který se právem řadí i do modelové řady taktických nožů ECHELON.

 

Nůž má čepel vyhotovenou jako full tang, která sleduje obrysy rukojeti vyhotovené z ergonomicky zpracované materiálu G10, takže nůž se drží pohodlně téměř v každé poloze. Na spodní části čepele jednostranná garda / ochrana prstů, která nedovolí proklouznout dlani na ostří i při velmi velkém zatížení a zároveň poskytuje vynikající penetrační vlastnosti.

 

Čepel zhotovena z oceli D2, s přímým zkosením směrem k ostří, což zajišťuje mimořádnou kvalitu řezu. Na hřbetu čepele falešné ostří.

 

Pouzdro je vyrobeno z Kydexu, který má vysokou mechanickou stabilitu a je ohnivzdorný - z tohoto důvodu se používá také v leteckém průmyslu. Pouzdro je opatřeno variabilní klipsnou, která umožňuje upevnění nože na opasku v různých polohách pro maximální pohodlí. 
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 275 мм
Délka čepele: 157 мм
Tloušťka čepele: 4,5 мм
Šířka čepele: 23,4 мм
Geometrie čepele: Přímá, falešné ostří na hřbetu
Materiál čepele: ocel D2
Zpracování čepele: SATÉN pokrytí
Tvrdost: 61 HRC
Materiál rukojeti: G10
Tloušťka rukojeti: 20 mm
Pouzdro: Kydex, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

RUSKÝ DŮM
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com