close
loading
Klyčok 3 GOLD

Klyčok 3 GOLD

Cena: 5751
Počet kusů: 

Klychok 3 GOLD

Klyčok 3 GOLD umělecký - luxusní verze univerzálního mysliveckého nože Klyčok 3 - s nádherným motivem Pozlacené Arabesky. Nůž v jediném exempláři.

 

Na čepeli motiv Mladého Jelena - jako symbol začátku cesty a všeho před sebou. Do pozornosti dáme i samotný přírodní motiv – který představuje tradiční symbol ohně.

 

Čepel nože se zlatým přírodním motivem - je vyhotovena z chirurgické oceli 40X10C2M, v klasické geometrii se širokým konkávním zkosením směrem k ostří, což dělá nůž Klyčok 3 doslova jemným řezným nástrojem.

 

Rukojeť je vyhotovena pouze ze vzácných druhů dřeva - kapu karelské břízy, ze které je zhotovena efektní hlavice rukojeti a garda/ochrana prstů s neopakovatelným mramorovým vzorem a beresty - vrchní sloj kůry břízy, která je na dotek měkká a teplá.

 

Nůž Klyčok 3 umělecký ZLATO je skvělou volbou jako dárek pro mladého začínajícího myslivce. Nůž se dodává s dárkovým pouzdrem AiR Zlatoust.

 

Pouze ruční práce - mistr zbrojař, mistr zlatník, mistr kovorytec - mnohostupňový cyklus zhotovování uměleckého obrazu - leptání, gravírování, pozlacení, což umožňuje získat dílo, které prakticky nepodléhá vlivu času.

 

Materiály
Nerezová ocel 40X10C2M, tvrdost 59-61 HRC, kap. karelské břízy, beresta, zlato

 

Charakteristika nože

Celková délka: 260 mm
Délka čepele: 135 mm
Tloušťka čepele: 3 mm
Šířka čepele: 35 mm
Materiál čepele: ocel 40X10C2M
Zpracování čepele: leštěná
Tvrdost: 59-61 HRC
Materiál rukojeti: Kap Karelská bříza, Beresta
Pouzdro: Přírodní kůže
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com