close
loading
KO-1E black line

KO-1E black line

Cena: 3233
Počet kusů: 

KO-1E

KO-1 je základním modelem společnosti Kizlyar. V porovnání s modelem KO-2 je o 3 cm kratší. Při celkové délce přes 30 cm působí bez pochybností stejně mohutným dojmem. KO-1, vzhledem na své vynikající taktické charakteristiky se těší mimořádné oblíbenosti hlavně u vojáků základní služby.

 

Čepel má ostří po obou stranách s vyjmutím / dolinou. Tvar nože vychází z lovecké dýky - kindžal. Pouzdro v provedení přírodní kůže.


Rukojeť vyrobena z materiálu Elastron G - má vysokou odolnost proti opotřebení, zachovává si své pracovní vlastnosti při teplotách od -65 ° C do + 150 ° C, je stabilní při působení reaktivních látek čistících prostředků, obsahuje složky zpomalující hoření, je odolný vůči většině kyselin a zásad.

 

Elastron G je materiál s vlastnostmi plastu a gumy - tkz. elastomerní membrána, která má vynikající chemickou odolnost a extrémně vysokou vodoodpudivost - pro zajímavost, z Elastronu G se vyrábějí i zubní kartáčky.

 

Za zmínku stojí, že po tomto noži byla výrazná poptávka u speciálních sil během první vojenské kampaně v Čečensku. KO-1 je nožem, který byl vyvíjen právě pro složky speciální určení.


Tento nůž je zařazen do kategorie chladné zbraně. Nože společnosti Kizlyar, které jsou zařazeny do kategorie chladné zbraně mají vždy na hřbetu čepelí vyražené své vlastní identifikační číslo.
Certifikát nože naleznete zde.


Charakteristika nože
Celková délka: 305 mm
Délka čepele: 170 mm
Tloušťka čepele: 4,7 mm
Šířka čepele: 31 mm
Materiál čepele: ocel 65Х13 nebo import analog
Zpracování čepele: BLACK STONE WASH
Tvrdost: 56-58 HRC
Materiál rukojeti: Elastron G
Pouzdro: Přírodní kůže, 
výztuha ABS Polymer
Poznámka: Patří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com