close
loading
KO-2E Black line

KO-2E Black line

Cena: 3233
Počet kusů: 

KO-2E Black Line

KO-2E black line patří do typové řady KO - nůž vyvinutý speciálně pro ruské ozbrojené síly, které operovali v Čečensku Během první války. Tvar nože vychází z lovecké dýky kindžal.

 

Typová řada nožů KO se pro svou multifunkcionalitu těší u vojenských složek mimořádné oblibě - obzvlášť u složek speciálního určení SPECNAZ.


Čepel striktní kindžál typ - ostří po obou stranách, s vyjmutím dovnitř, tkz. dolina. Ergonomická rukojeť vyrobena z polymeru Elastron G, který zajišťuje vysokou přilnavost i za okolností, kdy nůž padne do vody nebo bláta.

 

Černění vyhověno technologií chromování. Chrom je aplikován v několika fázích: první vrstva - měď, druhá - bílý chrom, třetí - černý chrom. Černé chromování dodává noži důležitou jakost: čepel neodráží světlo (odraz světla ve viditelné části spektra je 2%, zatímco v infračervené - méně než 1%). Proto povlak eliminuje rušivé odrazy z čepele při nočních výpadech.


Tento nůž je zařazen do kategorie chladné zbraně. Nože společnosti Kizlyar, které jsou zařazeny do kategorie chladné zbraně mají vždy na hřbetu čepelí vyražené své vlastní identifikační číslo.
Certifikát nože naleznete zde.

Charakteristika nože
Celková délka: 330 mm
Délka čepele: 205 mm
Tloušťka čepele: 5 mm
Šířka čepele: 35 mm
Materiál čepele: ocel 65Х13 nebo import analog
Zpracování čepele: černé pokrytí, pochromovaná nebo black stone wash
Tvrdost: 56-58 HRC
Materiál rukojeti: Elastron G
Pouzdro: Přírodní kůže, ABS Polymer výztuha
Poznámka: Patří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com