close
loading
Korshun

Korshun

Cena: 3684
Počet kusů: 

Korshun

Nůž Korshun je silný, agresivní a velmi uživatelsky přívětivý nůž. Tento model se ukázal být nejvíce oblíbeným nožem mezi ruskou policií a FSB. Patří bez nejmenších pochybností k nejprodávanějším nožům - bestseller společnosti Kizlyar.

 

Korshun má frézovanou černenou čepel ve víceúčelovém multifunkčním designu s jednostranným ochranou na ruce. Typ čepele Bowie, s výztuží hlavy čepele.

 

Korshun je vojenským nožem s neuvěřitelně vynikající manévrovatelností a průbojností. Vzhledem k jeho vysoké pevnosti, multi-účelové geometrii ostří a vynikajícím sekacím kvalitám je předurčen na nejtěžší úkoly.

 

Taktické kožené pouzdro s vylepšenými bezpečnostními prvky s ABS vnitřní výztuhou předurčují tento nůž do nejtěžších podmínek, s minimálním rizikem ztráty nože.

 

Černění vyhovění technologií chromováním. Chrom je aplikována v Několik fázích: první vrstva - měď, druhá - bílý chrom, třetí - černý chrom. Černé chromování dodává noži Důležitou jakost: čepel neodráží světlo (odraz světla ve viditelné části spektra je 2%, Zatímco v infračervené - jménem než 1%). Proto povlak eliminuje rušivé odrazy z čepele při nočních výpadech.

 

Modifikačne upravená verze nože Korshun pro lovecké účely Korshun 2.


Tento nůž je zařazen do kategorie chladné zbraně. Nože společnosti Kizlyar, které jsou zařazeny do kategorie chladné zbraně mají vždy na hřbetu čepelí vyražené své vlastní identifikační číslo.

Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 295 mm
Délka čepele: 165 mm
Tloušťka čepele: 5.5 mm
Šířka čepele: 35 mm
Materiál čepele: ocel 65Х13 nebo import analog
Zpracování čepele: černé pokrytí  - pochromovaná nebo black stone wash
Tvrdost: 56-58 HRC
Materiál rukojeti: Elastron G
Pouzdro: Přírodní kůže, výztuha ABS Polymer
Poznámka: Patří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com