close
loading
Lepestok

Lepestok

Cena: 1008
Počet kusů: 

Lepestok

Lepestok v překladu z ruštiny znamená lupínek květu. Nůž vyrobila na objednávku Kizlyar Supreme společnost Cholodnoe oružie / Chladné zbraně a nůž dostal typický tvar starých osvědčených mandarínskych vrhacích bojových nožů takzvaných lotosových květů.

 

Lepestok patří k mohutný vrhacím nožům - hmotnost 325 g,, délka 292 mm. Vzhledem k těmto parametrům a striktním symetrickým tvarům má vynikající stabilitu a dosahuje vysokou přesnost i při hodech z větší dálky. Z tohoto důvodu se nůž často používá na soutěžích.

 

Nůž se doporučuje na tkz. přímé házení - bez točení nože. Při házení držte nůž za rukojeť.

 

Všechny vrhací nože Kizlyar Supreme patří k tkz. masivním vrhacím nožům, které jsou konstruovány ve smyslu požadavků Federace UNIFIGHT.

 

Pro zvládnutí praktiky házení je nezbytné mít alespoň dva, resp. tři vrhací nože. V případě pouze jednoho nože, většinu času tréninku strávíte chozením za nožem k terči a nevyvine se tak správný automatický návyk pohybu rukou.

 

Pro pohodlné a bezpečné přenášení a uskladnění nože / nožů se používá Pouzdro L Kizlyar se speciální vrstvou, která zvyšuje pevnost pouzdra a zabraňuje roztržení pouzdra nebo Pouzdro PROFI Kizlyar.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 292 мм
Tloušťka čepele: 5,9 мм
Šířka čepele: 35 мм
Váha: 325 g
Materiál čepele: ocel 420
Zpracování čepele: SATIN pokrytí
Pouzdro: Neobsahuje, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com