close
loading
Lider

Lider

Cena: 890
Počet kusů: 

Lider

Vrhací nůž Lídr je jedním z nejuniverzálnějších nožů na vrhání. Nůž je odsouhlasen Federací UNIFIGHT (Univerzální boj) jako vrhací nůž, který se používá na světových soutěžích.

 

Na rukojeti nože znak klubu HARD HAND, Moskva (tři nože zabodnuté v terči) jako pocta Vladimíru Kovrovi, který zkonstruoval nůž Lídr před více než 20 lety a dlouhá léta vedl tento klub.

 

Striktní forma kindžal a značná délka nože (těžiště nože v čepeli) stabilizují nůž během letu, a to už i na malých a středních vzdálenostech. Při házení můžete proto držet nůž v libovolné pozici - za rukojeť nebo čepel.

 

Nůž Lider je multifunkční nůž - při výbrusu ostří z obou stran a obtočení rukojeti kůží nebo šňůrkou získáte plnohodnotný vojenský Dagger, který v případě potřeby můžete umístit na hůl a získat tak v divočině spolehlivé kopí.

 

Všechny vrhací nože Kizlyar Supreme patří k tkz. masivním vrhacím nožům, které jsou konstruovány ve smyslu požadavků Federace UNIFIGHT.

 

Pro zvládnutí praktiky házení je nezbytné mít alespoň dva, resp. tři vrhací nože. V případě pouze jednoho nože, většinu času tréninku strávíte chozením za nožem k terči a nevyvine se tak správný automatický návyk pohybu rukou.

 

Pro pohodlné a bezpečné přenášení a uskladnění nože / nožů se používá Pouzdro L Kizlyar se speciální vrstvou, která zvyšuje pevnost pouzdra a zabraňuje roztržení pouzdra nebo Pouzdro PROFI Kizlyar.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 271 мм
Tloušťka čepele: 5,9 мм
Šířka čepele: 26 мм
Váha: 195 g
Materiál čepele: ocel 420
Zpracování čepele: SATIN pokrytí
Pouzdro: Neobsahuje, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com