close
loading
Mangust NANO

Mangust NANO

Cena: 2576
Počet kusů: 

Mangust

Mangust NANOHI TECH nůž, vyrobený s použitím nejnovějších NANOTECHNOLOGIÍ. Čepel Hi TECH - jednostranné nano-ostří BoLi o bezprecedentní tvrdosti 82-86 HRA - patentovaná technologie, která se familiárně nazývá také věčné ostří. Víc o nanotechnologii BoLi.

 

Série nožů Mangust je navržena jako městský taktický nůž. Nože Mangust představují efektivní prostředek sebeobrany a to zejména v omezených a stísněných podmínkách, jako například ve výtahu nebo ve vozidlech.

 

Rychlost otevírání nože Mangust je identická s automatickými noži, ale vzhledem k manuální konstrukci výrazně převyšuje tkz. "Automaty" svou spolehlivostí. Nůž je určen k trvalému nošení, proto má malé rozměry a hmotnost.

 

Speciálním prvkem nože Mangust je tkz. oko - speciální kruhový otvor s výřezem na hřbetu čepele nože, který vám umožní otevřít nůž zrychleným způsobem - k otevření čepele nože dochází automaticky s vybíráním nože z kapsy.

 

Blokování čepele nože typu liner lock je zajištěno dodatečnou pojistkou - tkz. dvojitá ochrana, která představuje standard Melita-K.

 

Povrch čepele nože má speciální antireflexní úpravu. Nůž je vybaven pouzdrem z hrubé usňové kůže.

 

Nůž je vyroben patentovanou technologií společnosti MELITA-K - Patent № RU 2041005; RU 2195382; WO 01/060537, kde ocel 70Х16МФС je válcovaná za studena, čímž se vytvoří řezná část čepele, na kterou nemají vliv tkz. změny v oceli vyvolané teplem při broušení.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 182 мм
Délka čepele: 80 мм
Tloušťka čepele: 3,5 мм
Šířka čepele: 29 мм
Geometrie čepele: mačeta
Materiál čepele: ocel 70Х16МФС
Zpracování čepele: antireflex SATIN
Tvrdost:
82-86 HRA - BoLi strana, 52-56 HRC strana bez pokrytí BoLi
Materiál rukojeti: ABS polymer
Tloušťka rukojeti: 11 mm
Pouzdro: Přírodní kůže
Hmotnost bez pouzdra: 145 g
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com