close
loading
Miner lopata CAMO

Miner lopata CAMO

Cena: 3763
Počet kusů: 

Miner lopata CAMO

Lopata Miner – lopata, kterou používají jednotky RF v současné speciální vojenské operaci SVO. Lopata byla rozpracována na žádost tkz. pomocných (inženýrních) jednotek armády RF (u nás nazývané ženijní jednotky).

 

Lopata Miner je multiúčelový pomocník, který kromě práce v čistě vojenském prostředí skvěle poslouží také v běžném občanském životě.

 

Lopata Miner - to je multitool 3v1 - lopata, sekera, pila - ze dvou stran plně funkční ostří umožňuje použít Lopatu jako plně hodnotnou sekeru. Dvouřadá pila na hřbetu zvládá i větší průměry větví. A z pohledu sebeobrany je lopata i plně funkčním vrhacím nástrojem.

 

Nápis na rukojeti Poputčik - ve volném překladu z ruštiny znamená Společník na cestě - a my GARANTUJEME, že jím určitě bude.

 

A pro objasnění: takzvaná pomocná nebo inženýrná vojska jsou neviditelnými hrdiny každé války – bez nich by se moderní armáda doslova nedokázala pohnout z místa, nemohla by být zásobována, překračovat řeky, nemohla by útočit ani se bránit.

 

A právě Saperi - jednotky zabývající se minováním a odminováním, jsou zodpovědné za mnohem více úmrtí než tkz. hlavní části armády jako například pěchota nebo dělostřelectvo. A pouze letectvo může konkurovat sapérům v počtu „nevojenských“ úmrtí tedy civilistů. Miny jsou nejnepříjemnější část války.

 

Nůž je vyroben patentovanou technologií společnosti MELITA-K - Patent № RU 2041005; RU 2195382; WO 01/060537, kde ocel 70Х16МФС je válcovaná za studena, čímž se vytvoří řezná část čepele, na kterou nemají vliv tkz. změny v oceli vyvolané teplem při broušení.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 385 мм
Délka čepele: 205 мм
Tloušťka čepele: 4 мм
Šířka čepele: 60 мм
Materiál čepele: ocel 70Х16МФС
Zpracování čepele: antireflex SATIN 
KAMUFLÁŽ
Tvrdost: čepel 46-48 HRC
Materiál rukojeti: Termoelastoplast
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Hmotnost bez pouzdra: 520g
Pouzdro: Cordura, ABS výztuha
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com