close
loading
Osetr

Osetr

Cena: 1008
Počet kusů: 

Osetr

Vrhací nůž Jeseter - nůž legenda u vrhacích nožů. V průběhu desetiletí své existence bylo vyvinuto několik variant nože s různými tvary a hmotností. Verze od Kizlyar Supreme je verzí, kterou odsouhlasila federace UNIFIGHT (Univerzální boj) jako vrhací nůž, který se používá na světových soutěžích.

 

Nůž mě specifický tvar - přímé linie čepele s charakteristickým obloukovým vybráním na rukojeti. Tento - mnohými pokusy odzkoušený tvar, mimořádně dobře stabilizuje nůž - proto se použití nože neomezuje vzdáleností.

 

Nůž se doporučuje na tkz. přímé házení - bez točení nože. Při házení držte nůž za rukojeť.

 

Na rukojeti nože znak klubu HARD HAND, Moskva (tři nože zabodnuté v terči) jako pocta Vladimíru Kovrovi, který nůž Osetr před více než 20. lety zkonstruoval a dlouhá léta tento klub vedl.

 

Všechny vrhací nože Kizlyar Supreme patří k tkz. masivním vrhacím nožům, které jsou konstruovány ve smyslu požadavků Federace UNIFIGHT.

 

Pro zvládnutí praktiky házení je nezbytné mít alespoň dva, resp. tři vrhací nože. V případě pouze jednoho nože, většinu času tréninku strávíte chozením za nožem k terči a nevyvine se tak správný automatický návyk pohybu rukou.

 

Pro pohodlné a bezpečné přenášení a uskladnění nože / nožů se používá Pouzdro L Kizlyar se speciální vrstvou, která zvyšuje pevnost pouzdra a zabraňuje roztržení pouzdra nebo Pouzdro PROFI Kizlyar.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 238 мм
Tloušťka čepele: 5,9 мм
Šířka čepele: 34 мм
Váha: 240 g
Materiál čepele: ocel 420
Zpracování čepele: SATIN pokrytí
Pouzdro: Neobsahuje, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com