close
loading
Polární 2 Elmax

Polární 2 Elmax

Cena: 5512
Počet kusů: 

Polární 2 Elmax

Nůž Polární 2 ELAMX - nůž nejvyšší třídy, který se vyrábí pouze na objednávku. Luxusní provedení: ocel ELMAX Böhler-Uddeholm od rakouské společnosti Voestalpine AG. Ocel ELMAX je typickým příkladem vysoce kvalitní švédské metalurgie, kterou rozpracovala švédská společnost Uddeholms AB, když byla ještě samostatnou společností a to pod patentovaným obchodním názvem Uddeholm Elmax SuperClean.

 

ELMAX má mimořádnou odolnost vůči opotřebení - ostří vydrží mimořádně dlouho, tvrdost dosahuje hodnoty škály uhlíkových ocelí a to 60 - 62 stupňů Rockwella přičemž ocel je vzhledem k vysokému obsahu chromu korozi odolná. Rukojeť vyrobena ze dřeva černého habru, který má kvality ebenového dřeva, mosazná garda / ochrana prstů a hlavice rukojeti vyrobena z mosazi dotváří tkz. Gold Design nože.

 

Nůž Polární je mohutný, stylový a odolný se spolehlivou čepelí s vyobrazením kompozice souhvězdí Velké a Malé medvědice (Malý a Velký vůz) a hvězdy Polárky.

 

Klasická, ergonomicky tvarovaná rukojeť je pohodlná i pro velké ruce - nůž sebevědomě a pevně spočívá v dlani i když máte rukavice, což je důležité pro obyvatele severu. Optimální tvarování hlavice rukojeti zabraňuje vyklouznutí nože při řezacích pracích směrem od sebe. Na hlavici rukojeti otvor pro šňůrku.

 

Spolehlivá a mohutná čepel o tloušťce 4,5 mm - výrazné konkávní linie směrem k ostří zajišťují vynikající kvalitu a přesnost řezu.

 

Nůž Polární je skutečně velmi vážný nástroj, se kterým prožijete kdekoliv a je skvělou volbou pro dobrodružství nejen během zimního lovu.

 

Materiály
Ocel Böhler-Uddeholm ELMAX, tvrdost 60-62 HRC, Černý habr, Mosaz

 

Charakteristika nože
Celková délka: 237 mm
Délka čepele: 126 mm
Tloušťka čepele: 4.5 mm
Šířka čepele: 31 mm
Materiál čepele: ocel ELMAX
Zpracování čepele: leštěná
Tvrdost: 60-62 HRC
Materiál rukojeti: 
Černý habr, Mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com