close
loading
Pterodaktyl

Pterodaktyl

Cena: 3375
Počet kusů: 

Pterodaktyl 

Pterodaktyl - první multitool společnosti Melita-K, který se stává osnovou pro všechny další mnohofunkcionální nože společnosti.


Autorem konstrukce nože byl výjimečně nadaný konstruktér a designér nožů Igor Aleksandrovič Skrylyov, jehož nože se široce používají jako v občanské tak i vojenské sféře.


Pterodaktyl - to je designérský multitool navržen pro urbanizované prostředí, který se 100% jistotou splní svou úlohu i u turistů a myslivců.


Čepel nože je znalci považována za designérský skvost - připomíná zobák prehistorickýho ptákoještěra - typ čepele se označuje i pojmenováním Wharncliffe. (Wharncliffe - lord, který navrhl podobný tvar čepele pro nožířskou firmu, která dodávala nože pro britskou královskou rodinu.)


Pterodaktyl obsahuje - otvírák na konzervy, otvírák na láhve, otvírák zavařovacích sklenic, vývrtku, speciální prodloužený otvor na čepeli, který slouží jako vidlicový klíč.


Nezničitelná celokovová konstrukce. Nůž v celoplošné antireflexní povrchové úpravě. Komplet včetně pouzdra z hrubé naturální kůže.

 

Nůž je vyroben patentovanou technologií společnosti MELITA-K - Patent № RU 2041005; RU 2195382; WO 01/060537, kde ocel 70Х16МФС je válcovaná za studena, čímž se vytvoří řezná část čepele, na kterou nemají vliv tkz. změny v oceli vyvolané teplem při broušení.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 193 мм
Délka čepele: 81 мм
Tloušťka čepele: 3,3 мм
Šířka čepele: 29 мм
Geometrie čepele:
typ Wharncliffe
Materiál čepele: ocel 70Х16МФС
Zpracování čepele: antireflex SATIN
Tvrdost: čepel 57-62 HRC
Materiál rukojeti: Skelet konstrukce
Tloušťka rukojeti: 11 mm
Pouzdro: Přírodní kůže
Hmotnost bez pouzdra: 150 g
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com