close
loading
Rubež

Rubež

Cena: 4425
Počet kusů: 

Rubež

Nůž Rubež - v překladu státní hranice, zkompletizoval sérii nožů limitované typové řady Pohraničník. Rubež je dárkový a zároveň plně funkční bojový nůž, který můžete v Ruské federaci koupit pouze na základě speciálního povolení.

 

Nůž Rubež má tvar klasického a osvědčeného Nože rozvědčíka s výraznějším tvarem čepele v charakteristice Bowie. Ornamentální zdobení mosaznými prvky se symbolikou tkz. zelených furažiek / baretů, které se používají pro označování pohraničních vojsk již od roku 1902.

 

Nože ze série Pograničnik jsou vysoce oceňovaným dárkem - vyrobena byla pouze jediná série nožů. Vzhledem ke složité službě složek může být nůž směle používán ve výkonu služby nebo v každodenním životě pro široké spektrum úkolů.

 

Pouzdro z pravé kůže s ABS polymer výztuhou, umožňuje jednak pohodlné nošení a zároveň mimořádně snadný a rychlý přístup jednou rukou k noži.


Tento nůž je zařazen do kategorie chladné zbraně. Nože společnosti Kizlyar, které jsou zařazeny do kategorie chladné zbraně mají vždy na hřbetu čepelí vyražené své vlastní identifikační číslo.
Certifikát nože naleznete zde.

Charakteristika nože
Celková délka: 255 mm
Délka čepele: 138 mm
Tloušťka čepele: 4 mm
Šířka čepele: 28 mm
Materiál čepele: ocel AUS8
Zpracování čepele: leštěná
Tvrdost: 57-59 HRC
Materiál rukojeti: Elastron G, Mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže, výztuha ABS polymer
Poznámka: Patří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

RUSKÝ DŮM
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com