close
loading
Sekač Karambit

Sekač Karambit

Cena: 3780
Počet kusů: 

Sekáč Karambit

Sekáč - dlouho očekávaný nůž Karambit od společnosti Melita K - Sekáč Karambit je určen pro obranné účely ve stísněných podmínkách městského prostředí.

 

Při prvním pohledu na Karambit se může zdát, že je to "hrozný smrtící nástroj" - za tuto vizitku mohou v první řadě filmy a video hry. Ve skutečnosti všechno vypadá trochu jinak ...

 

Nůž Karambit je tradiční nástroj národů žijících na ostrovech Malajsie a Filipín, kteří nůž nazývají drápem Tigra. Původ nože sahá mnohem hlouběji do minulosti a to daleko do kontinentální Indie jako kulturního a genetického centra regionu.

 

Klasický Karambit je určen v první řadě na řešení každodenních hospodářských úkolů jako lov ryb a zvěře, stahování kůže, zpracování zeleniny a ovoce, odřezávání malých větví apod. Bojové nože se lišily pouze velikostí čepele a tvarem rukojeti.

 

Díky otvoru na rukojeti nože je Karambit nemožné během bitvy vyrazit z rukou. Otvor zabraňuje sklouznutí dlaně na čepel a pomáhá provádět různé triky, které jsou prezentovány jako zvládnutí bojového umění.

 

Karambit je v první řadě hospodářským nožem - my ho doporučujeme vzít i do přírody, bude praktický společník při sběru a čištění hub, při přípravě kotlíkového guláše - prakticky se s ním čistí brambory a zároveň splní podmínky, které se kladou na nůž na sebeobranu.

 

Sekáč Karambit má navíc speciálně přizpůsobené pouzdro s otvorem, které umožňuje okamžité automatické otevření nože.

 

Charakteristika nože

Celková délka: 222 мм
Délka čepele: 75 мм
Tloušťka čepele: 3,5 мм
Šířka čepele: 41 мм
Geometrie čepele: ohnutá
Materiál čepele: ocel 70Х16МФС
Zpracování čepele: antireflex SATIN
Tvrdost: 57-62 HRC
Materiál rukojeti: kov - Skelet konstrukce
Tloušťka rukojeti: 10 mm
Pouzdro: Přírodní kůže
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com