close
loading
Skalpel GOLD LUXURY

Skalpel GOLD LUXURY

Cena: 4532
Počet kusů: 

Skalpel GOLD LUXURY

Často se stává, že je obtížné najít dar, který souvisí s povoláním lékaře a který slouží jako projev vděčnosti ať už v lékařském prostředí navzájem mezi lékaři kolegy nebo v rovině lékař a pacient. Originálním nápadem na vyjádření vděčnosti lékařům bude jistě náš Zlatý LUXURY Skalpel – v překladu z latiny Scalpellum znamená nůž.


Skalpel se vyrábí s nápisy:
„Primum non nocere“„V první řadě neublížit“ – což je osnovní princip lékařské etiky, který je připisován právě „otci medicíny“ Hippokratovi. Jedná se o první ze čtyř principů bioetiky.

 

„Medicus curat, natura sanat“ - což je starý latinský aforismus, který znamená: „Lékař léčí, Příroda uzdravuje". Tato fráze se připisuje klasickým autorům, jako jsou Aristoteles a Galen (lékař římského císaře Marcuse Aureliuse).


Existují různé variace tohoto aforismu, např. v latině: „Natura sanat, medicus curat morbus“: „Příroda uzdravuje, lékař se stará o nemoci“, nebo mimořádně známý sarkasmus Benjamina Franklina (to je pán, kterého najdete na 100-dolarové bankovce) - „God heals, and the Doctor takes the Fees" – „Bůh uzdravuje a doktor bere poplatky".


Plně funkční Skalpel z oceli 40X10C2M – vysoce legovaná martenzitická ocel/ tkz. chirurgická ocel, u které je kladen důraz na extrémní pevnost. Pozlaceno Zlatem tkz. 999,9° proby – čistá slitina zlata – ekvivalent ryzosti 24 karat na tloušťku 1 mikrometr.


Sada obsahuje stojan z habru a dárkovou krabičku z vinylové kůže. A my jsme si jisti, že tento GOLD SKLAPEL je ideálním dárkem, který potěší každého lékaře.
 

Materiály
Ocel 40X10C2M, tvrdost 59-61 HRC, Zlato, Podstavec habr

 

Charakteristika nože
Celková délka: 185 mm
Délka čepele: 55 mm
Tloušťka čepele: 3 mm
Šířka čepele: 12 mm
Materiál čepele: Ocel 40X10C2M
Tvrdost: 59-61 HRC
Pouzdro: Dárková krabička

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com