close
loading
Sova black

Sova black

Cena: 1920
Počet kusů: 

Sova

Typová řada nožů Sova je jasným příkladem, kdy se přirozenou evolucí z nožů určených na práci s jídlem - díky své oblíbenosti v přírodě, transformuje nůž na reprezentanta military třídy.

 

Nůž s black stone wash pokrytím čepele, ke kterému doporučujeme Mnohofunkcionálne pouzdro Stich PROFI pro vyplnění celého spektra taktických úloh ve standardních podmínkách. Vyzkoušené a spolehlivě ověřené v podmínkách tajgy a vysokohorského prostředí.

 

Nůž Sova - základní nůž typové série "Chytrá a Praktická SOVA", kde patří i nože Filin, Ruz a Striks. Ti, kteří dávají přednost použití nože pro jemnou práci, ocení vysoké konkávní linie čepele směrem k ostří. Ti, kteří jsou zvyklí používat nůž v drsném prostředí ocení tloušťku a pevnost čepele, která prochází celou rukojetí. V principu nůž klasika vhodný pro většinu každodenních úkolů.

 

Rukojeť nože představuje návrat do designu 90. let - takzvaný koncept STARÝ Kizlyar, kdy se rukojeti z materiálu Elastron G vyráběly v jednoduchém obdélníkovém / romboidním designu a který zákazníci z nostalgických důvodů stále požadovali zařadit zpět do výroby - jednoduše osvědčená a spolehlivá klasika.

 

Pouzdro z materiálu ABS polymer s bezpečnostní pojistkou - nůž neztratíte i když pouzdro obrátíte směrem dolů a budete ním intenzivně třást. ABS polymer je vysoce odolný proti nárazům a používá se ve vojenské produkci Kizlyar.
Certifikát nože naleznete zde.

Charakteristika nože
Celková délka: 244 mm
Délka čepele: 125 mm
Tloušťka čepele: 3.8 mm
Šířka čepele: 26 mm
Geometrie čepele: Drop point
Materiál čepele: ocel AUS-8
Zpracování čepele: Black Stone Wash
Tvrdost: 57-59 HRC
Materiál rukojeti: Elastron G
Tloušťka rukojeti: 22 mm
Pouzdro: ABS Polymer
Hmotnost s pouzdrem: 189 g
Hmotnost bez pouzdra: 142 g
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com