close
loading
Stalker Combat SERRATED

Stalker Combat SERRATED

Cena: 3419
Počet kusů: 

Stalker Combat Zub SERRATED

Stalker Combat - takzvaný Stalker Kombat Zub - upgrade verze s ostřím SERRATOR100% vojenská verze nože Stalker, který na závodě OOO PP Kizlyar dostal pojmenování Stalker CZ- protože právě tento nůž byl zařazen do výzbroje Armády České republiky.

 

Nový Stalker je bez nejmenších pochyb fantasticky vyvážený nůž. Původní nůž Stalker byl vyroben na požádání ruského letectva a výsadkových jednotek, i z důvodu řešení případů, kdy se ve spěchu výsadkář zaplete do šňůr od padáku.

 

Forma čepele je symetrická s ostřím ve tvaru S, čepel se následně po obou stranách rozšiřuje k ostří, na hřbetu čepele Serrated ostří. Ergonomická rukojeť vyrobena z polymeru Elastron G, který zajišťuje vysokou přilnavost i za okolností, kdy nůž padne do vody nebo bláta.

 

Černění vyhověno technologií chromování. Chrom je aplikován v několika fázích: první vrstva - měď, druhá - bílý chrom, třetí - černý chrom. Černé chromování dodává noži důležitou jakost: čepel neodráží světlo (odraz světla ve viditelné části spektra je 2%, zatímco v infračervené - méně než 1%). Proto povlak eliminuje rušivé odrazy z čepele při nočních výpadech.


Tento nůž je zařazen do kategorie chladné zbraně. Nože společnosti Kizlyar, které jsou zařazeny do kategorie chladné zbraně mají vždy na hřbetu čepelí vyražené své vlastní identifikační číslo.
Certifikát nože naleznete zde.


Charakteristika nože
Celková délka: 298 mm
Délka čepele: 163 mm
Tloušťka čepele: 4.6 mm
Šířka čepele: 38 mm
Materiál čepele: ocel 65Х13 nebe import analog
Zpracování čepele: Stone Wash pokrytí
Tvrdost: 56-58 HRC
Materiál rukojeti: Elastron G
Pouzdro: Přírodní kůže, 
výztuha ABS polymer
Poznámka: Patří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com