close
loading
Sturm PGK TW OH

Sturm PGK TW OH

Cena: 3390
Počet kusů: 

Sturm PGK TW OH

Sturm  PGK TACTICAL WASH OLIVA HANDLE (Taktické pokrytí, olivová rukojeť) - Čepel z oceli PKG od německého výrobce Lohmann, tvrdost dosahuje 62 - 63 stupňů Rockwella s vynikající houževnatostí a mimořádnou odolností vůči opotřebení - takže ostří vydrží neskutečně dlouho i při vysoké zátěži. PGK je jedinečná ocel, která dnes nemá analogii ve světě.

 

Nůž Šturm byl rozpracovan na popud německé strany, kde byl požadavek na zhotovení pevného taktického nože, vhodného pro každodenní nošení.

 

V procesu výroby, v těsné spolupráci se speciálními složkami, vznikl nůž Sturm - nůž Atak, jehož vlastnosti splňují požadavky čistokrevného útočného nože, který spolehlivě plní požadavky na sebeobranu v každém prostředí.

 

Sturm je mimořádně snadno a rychle ovladatelný - což je základní požadavek na spolehlivý obranný nůž, přičemž konstrukce full tang s čepelí Drop point o tloušťce 4,5 mm noži navíc přidává charakteristiky taktického nože.

 

Pouzdro je vyrobeno z Polyamidu Kydex - tkz. polyamidová vlákna, které mají vysokou mechanickou stabilitu a jsou ohnivzdorné - z tohoto důvodu se používají také v leteckém průmyslu. Pouzdro je opatřeno variabilní klipsnou, která umožňuje upevnění nože na opasku v různých polohách pro maximální pohodlí.

 

S nožem Sturm jsou plně kompatibilní pouzdra MOLLE, které můžete použít pro zvýšení taktických vlastností nože.
Certifikát nože najdete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 250 мм
Délka čepele: 119 мм
Tloušťka čepele: 4,5 мм
Šířka čepele: 31 мм
Geometrie čepele: Drop point
Materiál čepele: ocel PGK
Zpracování čepele: TACTICAL pokrytí STONE WASH GREY TITAN
Tvrdost:
6±1 HRC
Materiál rukojeti: Kraton
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: Kydex, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

RUSKÝ DŮM
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com