close
loading
Survivalist X SW

Survivalist X SW

Cena: 3350
Počet kusů: 

Survivalist X SW

Full tang verze nože Survivalist s pokrytím čepele STONE WASH - SW, který byl původně vybaven plnocenným setem na přežití umestneným ve vodotěsné rukojeti. Survivalist - je v principu plnokrevná vzpomínka na sovětský nůž na přežití z afghánské kampaně NV-1 Basurmanin vzor 1991.

 

Nůž Survivalist prošel upgrade-em, přičemž důraz se kladl na zjednodušené provedení. Nůž se zařadil do kategorie masivních a těžkých nožů v první řadě určeným na sekací práce s možností vysokého zatížení.

 

Rukojeť vyrobena ze dřeva ořechu. Z nože Survivalist je možne v případě nouze zhotovit plně funkční kopí. Za tímto účelem jsou na čepeli / garde dva kulaté otvory a rukojeť je možné za pomoci upevňovací šňůry uchytit k holi - doporučené je použití nylonové padákové šňůry z pouzdra MOLLE pro co nejvyšší pevnost.

 

Součástí nože je taktické pouzdro MOLLE. Při navrhování pouzdra se brala v úvahu celá řada požadavků, aby pouzdro splňovalo přísné standardy NATO: nůž nesmí při nošení vydávat v pouzdře jakýkoli zvuk, nůž se vkládá do pochvy jakoukoli stranou, uchycení nože v pouzdře alespoň ve dvou upevňovacích bodech.

 

Pouzdro MOLLE nabízí možnost nošení nože v libovolné poloze - dokonce může být obráceny i směrem nahoru a nůž bude bezpečně sedět v pochvě. Čepel v úpravě SATIN STONE WASH, která minimalizuje viditelnost škrábanců na čepeli.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 330 мм
Délka čepele: 193 мм
Tloušťka čepele: 5.2 мм
Šířka čepele: 38 мм
Geometrie čepele: Forma machete
Materiál čepele: ocel AUS-8
Zpracování čepele: Satin STONE WASH pokrytí
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Ořech
Tloušťka rukojeti: 18 mm
Pouzdro: Molle taktické pouzdro
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com