close
loading
Tajga L Classic

Tajga L Classic

Cena: 3233
Počet kusů: 

Tajga L Classic

Tajga - původní verze nože - vlajková loď společnosti Kizlyar. Nůž byl jedním z prvních, které Kizlyar začal vyrábět a udržuje si svoji popularitu dodnes.

 

Masivní design nože podtrhuje symbol medvěda, který je vyobrazen na čepeli. Gravírování motivu v tradičním ornamentálním stylu se zhotovuje výhradně ručním provedením.

 

I když mnozí považují umělecké nože za dekorativní kusy, na které se dá s radostí podívat, tak u nože Tajga se atraktivnost spojuje s praktickou funkčností. Nůž je skutečně určen pro těžkou práci.

 

Tajga ma vytvarovanou rukojeť za jediným účelem, aby nůž pohodlně seděl v dlani, zda se jedná o řezací nebo sekací práce. Nůž má jedinečně vytvarovanou rukojeť - ze spodní části s vyjmutím pro všechny prsty a z vrchní části se zaoblením ve tvaru láhve, aby co nejpevněji seděl v dlani.


Forma čepele - zkosená, na části čepele pila, vzor Bowie, s tradičním ornamentem a symbolem dravce. Design nože na přežití. Rukojeť z materiálu kavkazský ořech.

 

Tento nůž je zařazen do kategorie chladné zbraně. Nože společnosti Kizlyar, které jsou zařazeny do kategorie chladné zbraně mají vždy na hřbetu čepelí vyražené své vlastní identifikační číslo.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 326 mm
Délka čepele: 194 mm
Tloušťka čepele: 3,6 mm
Šířka čepele: 39 mm
Materiál čepele: ocel 65Х13 nebo import analog
Zpracování čepele: Leštěná
Tvrdost: 56-58 HRC
Materiál rukojeti: Kavkazský ořech
Pouzdro: Přírodní kůže
Poznámka: Patří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

RUSKÝ DŮM
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com