close
loading
Ural SW

Ural SW

Cena: 3207
Počet kusů: 

Ural SW

Nůž Ural je jedním z nejmohutnějších nožů v typové řadě Kizlyar Supreme. Od samého začátku zde byla idea zkonstruovat nůž, který bude takzvanou "těžkou artilérií" - tedy nástrojem, který vydrží jakoukoliv zátěž a bude spolehlivým pomocníkem i v těch nejtěžších situacích.


Nezáleží na podmínkách a situaci - práce v přírodě, náročný pochod, extrémní situace nebo obyčejná procházka - Ural určitě udělá svou práci - postará se a ochrání.


Čepel s tloušťkou téměř 5 mm v konvexním tvaru poskytuje mimořádnou pevnost a vynikající řez. Nůž se snadno vyrovná s úkoly jako polní kuchyně, rozebírání ulovené zvěře nebo s přípravou palivového dřeva.


Anatomická rukojeť s texturou z kořene kavkazského ořechu dokonale zapadne do ruky a úplně chrání prsty před sklouznutí. Práce s nožem je jednoduchá a jistá.

 

Ponorné pouzdro z hrubé naturální kůže je vybaveno dvojitým úchytem, který se skládá z tkz. pevné a volné smyčky. Nůž tak můžete upevnit na pás pevně nebo nechat nůž volně se pohybovat což je zvláště výhodné například při nastupování do auta, když samotný nůž zaujme nejpohodlnější polohu vůči tělu.


Zkušenosti ruských lovců a moderních designérských nápadů vytvořili vynikající nůž: trvanlivý a nenáročný na údržbu - koneckonců při vývoji nože se spolupracovalo s portálem Guntact.ru.
Certifikát nože naleznete zde.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 245 мм
Délka čepele: 117 мм
Tloušťka čepele: 4,8 мм
Šířka čepele: 31 мм
Geometrie čepele: přímá forma
Materiál čepele: ocel AUS-8

Zpracování čepele: SW - STONE WASH
Tvrdost: 58
±1 HRC
Materiál rukojeti: Kaukazský ořech
Tloušťka rukojeti: 21 mm
Pouzdro: Přírodní kůže
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com