close
loading
Vyatich

Vyatich

Cena: 890
Počet kusů: 

Vyatich

Vrhací nůž Vjatič - pojmenování nože pochází od významného staroslovanského kmene Vjatič, o kterém se zmiňuje i tkz. Nestorův letopis. Kmen Vjatič v principu založil dnešní Moskvu, pojmenování kmene pochází od praotce kmene Viatka. Odtud pochází dodnes používané jméno Vjačeslav.

 

Kmen Vjatičů už v 8 století sjednotil staroslovanské kmeny v okolí řeky Oky a vytvořil svou vlastní kulturu. A právě z důvodu vlastenecké hrdosti patří vrhací nůž Vjatič k mimořádně oblíbeným nožem.

 

Díky rovnému hřbetu nože a velké rukojeti, se nůž ovládá doslova intuitivně. Nůž se doporučuje na tkz. přímé házení - bez točení nože. Při házení držte nůž za rukojeť.

 

Všechny vrhací nože Kizlyar Supreme patří k tkz. masivním vrhacím nožům, které jsou konstruovány ve smyslu požadavků Federace UNIFIGHT.

 

Pro zvládnutí praktiky házení je nezbytné mít alespoň dva, resp. tři vrhací nože. V případě pouze jednoho nože, většinu času tréninku strávíte chozením za nožem k terči a nevyvine se tak správný automatický návyk pohybu rukou.

 

Pro pohodlné a bezpečné přenášení a uskladnění nože / nožů se používá Pouzdro L Kizlyar se speciální vrstvou, která zvyšuje pevnost pouzdra a zabraňuje roztržení pouzdra nebo Pouzdro PROFI Kizlyar.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 224 мм
Tloušťka čepele: 5,9 мм
Šířka čepele: 24 мм
Váha: 202 g
Materiál čepele: ocel 420
Zpracování čepele: SATIN pokrytí
Pouzdro: Neobsahuje, dárková krabice
Poznámka: Nepatří do kategorie chladné zbraně

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com