close
loading
Bars Habr Damask

Bars Habr Damask

Cena: 9880
Počet kusů: 

Bars Habr Damask

Nůž Bars - Leopard od společnosti Severní koruna. Aristokratický nůž v provedení rukojeti ze dřeva vzácného Kavkazského Černého habru.

 

Série nožů Bars se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi. Čepel pro zvýšení pevnosti obdržela žebro výztuhy ve své horní části. Tvrdost damaškové oceli dosáhla 58-60 HRC, v provedení 572 vrstev. Nůž má vynikající stabilní řezné vlastnosti a jako bonus skutečně nádhernou kresbu na čepeli.
 

Rukojeť představuje návrat k tradičním kavkazským kořenům - Černý habr se po staletí používal na nejdražší autorské střelné nebo chladné zbraně. Leštěná mosazná garda dotváří bezpečnostní stránku nože a umožňuje jeho pohodlné uchopení.

 

Absolutně vynikající kvalita damašské oceli v kombinaci se silnou gardou a stabilní rukojetí jsou znakem vynikajícího loveckého nože.
 

Materiály: Černý Habr, mosaz, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC

 

Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.

Charakteristika nože
Celková délka: 260 mm
Délka čepele: 135 mm
Tloušťka čepele: 4,6 mm
Šířka čepele: 37 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Černý Habr, mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com