close
loading
Bars Karélia Damask

Bars Karélia Damask

Cena: 9880
Počet kusů: 

Bars Karelia Damask

Nůž Bars - Leopard od společnosti Severní koruna ve vyhotovení rukojeti Karelská bříza. Série nožů Bars se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi. Aristokratický, funkcionální nůž.

 

Čepel pro zvýšení pevnosti obdržela žebro výztuhy ve své horní části. Tvrdost damaškové oceli dosáhla 58-60 HRC, v provedení 572 vrstev. Nůž má vynikající stabilní řezné vlastnosti a jako bonus skutečně nádhernou kresbu na čepeli.

 

Rukojeť je vyrobena ze dřeva vzácné dřeviny Karelská bříza, které se používá pouze na nejdražší autorské zbraně. Rukojeť tak získává nádherný mramorový ornament. Leštěná mosazná garda dotváří bezpečnostní stránku nože a umožňuje jeho pohodlné uchopení.

 

Absolutně vynikající kvalita damašské oceli v kombinaci se silnou gardou a stabilní rukojetí jsou znakem vynikajícího loveckého nože.

 

Materiály: Karelská bříza, mosaz, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC

Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.

Charakteristika nože
Celková délka: 260 mm
Délka čepele: 135 mm
Tloušťka čepele: 4,6 mm
Šířka čepele: 37 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Karelská bříza, mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com