close
loading
Gurza Mamut

Gurza Mamut

Cena: 105470
Počet kusů: 

Gurza Mamut Severní Koruna

Nůž, který představuje jednoznačný standard kvality, originality a spolehlivosti "made in" Severní Koruna. Nádherná sběratelská zbraň ruční výroby, kterou ocení pouze opravdoví znalci.

 

Nůž Gurza je prvním nožem společnosti Severní Koruna, který byl navržen a zhotoven v roce 2002 ještě pod značkou Kizlyar.
 

Nůž, jehož design představuje sílu, agilitu a spolehlivost. Gurza je skutečně nezaměnitelně originální nůž - čepel s oboustranným ostřím, dvě tenké efektní vyjmutí po celé délce čepele vyhotoveny ručně a neskutečně nádherná rukojeť s reliéfními drážkami, v doplnění se stříbrnými kuličkami, které zanechávají jednak vynikající estetický dojem, ale jejich prvořadým úkolem je zvýšit spolehlivost uchopení nože při nanášení bodných úderů.

 

Hlava osudové zmije na hlavici rukojeti dodává noži kompoziční zralost.
 

Nůž Gurza je mimořádně oblíbený dárkový nůž u složek speciálního určení. Věnuje se jako dar za vyplnění mimořádných úkolů.

 

Materiály: Kly mamuta, stříbro, bronz, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC

 

Komplet s koženou pochvou, certifikátem a dárkovou krabicí.

 

Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.


Charakteristika nože
Celková délka: 270 mm
Délka čepele: 150 mm
Tloušťka čepele: 6 mm
Šířka čepele: 33 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Mamutí kly, stříbro, bronz
Pouzdro: Přírodní kůže

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com