close
loading
Podarok Chanu

Podarok Chanu

Cena: 129480
Počet kusů: 

Podarok chanu Severní Koruna

Nůž určený pro Lídra. Doslova jedinečný autorský dárkový nůž od společnosti Severní Koruna. Chánem se v přeneseném významu slova dnes označují lidé, kteří dokáží svými schopnostmi úspěšně vést velký team lidí.

 

Čepel z autorského Damašku zdobí po obou stranách rytiny na kovu, které zobrazují krajinu a pozlaceného mladé srnce. Na hlavici rukojeti se vyjímá do detailů propracovaný trojrozměrný obraz antilopy v dynamickém pohybu, doslova sochařské kovorytecké dílo.


Pochva a rukojeť nože tvoří jeden uzavřený kompoziční celek - když se zasune nůž do pochvy objeví se kompozice: zlatý gepard v lovu za stříbrnou antilopou.
 
Garda / ochrana prstů, hlavice a celá pochva jsou vyrobeny z bronzu a jsou postříbřené a pozlacené. Garda a pochva jsou osazeny polodrahokamy.

 

Materiály: Eben, bronz, stříbro, zlato, polodrahokamy, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC.

 

Komplet s pochvou, certifikátem a dárkovou krabicí.
 

Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.

 

Charakteristika nože
Celková délka: 375 mm
Délka čepele: 210 mm
Tloušťka čepele: 6 mm
Šířka čepele: 31 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Eben - černé dřevo, postříbřený italský bronz, zlato, polodrahokamy
Pouzdro: Italský litý bronz, stříbro, zlato, polodrahokamy

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com