close
loading
Rys Habr Damask

Rys Habr Damask

Cena: 9880
Počet kusů: 

Rys Habr Damask

Nádherný lovecký nůž od společnosti Severní koruna, který se stejně hodí i na běžné nošení a turistické účely. Krásný damaškový vzor na čepeli, v provedení 572 vrstev, dává celému noži přísně aristokratický vzhled.


Vzhledem k tvrdost damaškové oceli 58-60 HRC má nůž vynikající vlastnosti. Řezací práce a stahování kůže zvládá hravě. Pohodlná rukojeť je vyrobena ze vzácného dřeva Černého Kavkazského habru, které se používá po staletí na Kavkazu pouze na nejdražší autorské zbraně. Rukojeť tak získala opticky na mohutnosti. Mosazná garda dotváří bezpečnost nože a umožňuje pohodlné uchopení nože.

 

Absolutně vynikající kvalita damaškové oceli v kombinaci se silnou gardou a stabilní rukojetí jsou znakem vynikajícího loveckého nože.

 

Materiály: Černý habr, mosaz, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC


Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.

Charakteristika nože
Celková délka: 250 mm
Délka čepele: 125 mm
Tloušťka čepele: 4,2 mm
Šířka čepele: 32 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Černý habr, mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com